FRDL MISTiA (ФУНДАЦІЯ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОЇ ДЕМОКРАТІЇ МАЛОПОЛЬСЬКИЙ ІНСТИТУТ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА АДМІНІСТРАЦІЇ) - ОГАНІЗАЦІЯ-ВИКОНАВЕЦЬ

Малопольський інститут територіального самоврядування та адміністрації в Кракові є регіональним осередком Фундації розвитку місцевої демократії з місцезнаходженням у Варшаві, яка здійснює діяльність з 1991 р.

Основні цілі діяльності Інституту це: поширення ідеї самоврядування як основної форми управління місцевою спільнотою, підтримка місцевих соціальних та економічних ініціатив, створення системи консультування для мікро- та малих підприємств і територіального самоврядування, впровадження інструментів економічного і соціального росту в місцевих спільнотах. Діяльність реалізується в рамках співпраці з органами територіального самоврядування, сутнісної і фінансової підтримки місцевих економічних ініціатив, підтримки розвитку малого і середнього підприємництва та підготовки і ведення проектів, навчань, семінарів, конференцій, курсів, тренінгів, практикумів.

Місією MISTiA є надання допомоги особам, організаціям i середовищам, які беруть участь у побудові громадянського суспільства і держави. Основні тематичні сфери, в яких MISTiA реалізує проекти, це: підтримка економічної активності населення, реалізація програм суспільної і професійної реінтеграції, економічна активізація молоді та груп, яким загрожує соціальне виключення, управління в публічній адміністрації і підприємствах, пробудження i розвиток підприємливих підходів та місцевих ініціатив, функціонування в структурах Європейського Союзу. Дуже важливою сферою діяльності Інституту є міжнародна співпраця, спрямована як на країни Східної Європи (Україна, Молдова, Грузія), так і Західної Європи (в основному партнери з країн-членів Європейського Союзу). У перелічених проектних сферах Фундація розвитку місцевої демократії Малопольський Інститут місцевого самоврядування та адміністрації має власних консультантів, які характеризуються багатим досвідом і ретельністю, та співпрацює з широкою командою зовнішніх консультантів з різних інституцій – біля 150 співробітників.

За свою діяльність MISTiA отримала такі нагороди: «Кристали Солі» (16.10.2010) – нагорода Маршалка Малопольського воєводства в категорії економічної активізації за діяльність для ініціювання підприємливих та активних позицій серед мешканців та модельну співпрацю з партнерами адміністративного сектору і світу бізнесу; Нагорода        ім.Юзефа Дєтла (18.03.2011) за визначні досягнення i роботу на благо місцевого суспільства i регіонального розвитку; Нагорода ім. Гжегожа Палкі (23.10.2011) для       Св. пам. Кшиштофа Ліпського – багаторічного Директора MISTiA в категорії діяльності в органах місцевого самоврядування надмісцевого значення.

Фундація розвитку місцевої демократії отримала такі нагороди i відзнаки: UN Habitat Scroll of Honour (1995), нагороду Голови Ради Міністрів «Pro Publico Bono» («Заради спільного блага») (2000), звання Неурядової організації Східно-Центральної Європи, Почесний диплом в категорії організацій, які діють на благо взаєморозуміння в Центрально-Східній Європі (2004). У 2009 Голова і засновник ФРМД – Пан проф. Єжи Регульскі – отримав нагороду Двадцятиріччя «Pro Publico Bono».

FRDL MISTiA має багато партнерів в країнах, які користуються допомогою задля розвитку. Протягом 20 років діяльності були реалізовані проекти у співпраці з партнерами з таких країн як: Україна, Молдова, Білорусь, Грузія, Сербія, Чорногорія, Македонія, Албанія, Боснія і Герцеговина. Джерелами фінансування цих проектів є: власні кошти, Європейська Комісія, Польська Допомога, європейські програми (Interreg, ENPI). 

 

 

ЛОГО ЗУРНЦ (ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР») – ПАРТНЕР ПРОЕКТУ

Західноукраїнський регіональний навчальний центр було створено 1998 року як компонент українсько-американської програми Партнерства громад (ППГ) і регіональний підрозділ Фундації «Україна-США» у Західній Україні. Всього було створено і діяли 4 РНЦ (Західний у Львові, Східний у Донецьку, Центральний у Черкасах та Південний у Херсоні), які разом сформували всеукраїнську мережу РНЦ, метою якої було надання навчальних і консультаційних послуг органам місцевого самоврядування та державної влади в рамках ППГ. ЗУРНЦ поширював свою діяльність на 10 областей Західної України (Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької, Волинської, Рівненської, Житомирської та Вінницької). Юридично ЗУРНЦ легалізовано 2007 року як Львівську обласну громадську організацію.

Сьогодні ЗУРНЦ – досвідчена навчально-консультаційна установа з багаторічним досвідом тренінгу та консалтингу у сфері публічної адміністрації, організацій громад, організацій громадянського суспільства, бізнесу.

Метою діяльності Центру є підтримка державних, самоврядних, громадських, приватних та комерційних інституцій, середовищ та осіб задля утвердження в українському суспільстві принципів демократії, вільного ринку та громадянського суспільства.

Основними напрямкам діяльності ЗУРНЦ є реалізація діяльності що сприяє розвитку місцевого самоврядування в Україні та участі громадськості в процесах формування та реалізації політики на регіональному та місцевому рівні. Організація здійснює незалежні дослідження з актуальних питань зовнішньої та внутрішньої політики, державного управління та місцевого самоврядування, економічних та соціально значущих проблем. ЗУРНЦ реалізує власні програми та проекти, а також бере участь у спільних з вітчизняними та зарубіжними організаціями програмах та проектах.

Персонал ЗУРНЦ брав участь у численних тренінгах з тем управління проектами, управління людськими ресурсами. Працівники були учасниками міжнародних стажувань та навчань у США, Центральній та Східній Європі, Російській Федерації, що підтверджено відповідними сертифікати.

 

 

ГРОМАДСЬКИЙ ЦЕНТР «ДІЛОВІ ІНІЦІАТИВИ»

Обласна неприбуткова громадська організація, яка об’єднує підприємців, науковців, ділових людей та професіоналів, що зацікавлені у розвитку Івано-Франківського регіону і України. З 1999 року свою діяльність організація направляє на сприяння розвитку бізнес-освіти, ділових та підприємницьких навичок громадян, соціально-економічний розвиток регіону, соціально-правову та психологічну адаптацію населення області до ринкових умов та становлення і розвиток громадянського суспільства та його демократизація. Основними завданнями Громадського центру «Ділові ініціативи» є створення сприятливого середовища для розвитку підприємництва та економічної розбудови регіону, організація та проведення заходів на підтримку бізнесу в області, захист прав підприємців, залучення безробітних та молоді до активного економічного життя, формування та активізація діяльності бізнес-об'єднань, налагодження співпраці між представниками місцевих державних адміністрацій, органами самоврядування, приватним сектором і неурядовими організаціями, побудова громадянського суспільства.

Колективом фахівців ГЦ «Ділові ініціативи» видано навчальний посібник «Сім кроків до успішного бізнесу», перекладено та адаптовано до українських умов підручник Яцека Варди та Войцеха Клосовського «Остови надій – розробка стратегій локального розвитку» (2 видання), туристичний путівник "Архітектурно-мистецька спадщина Івано-Франківська". розроблено і впроваджено інформаційно-пошукову систему «Вільний доступ» - Єдиний реєстр регуляторних актів, що діють у сфері підприємництва в місті Івано-Франківськ. Періодично публікуються інформаційні добірки на допомогу підприємцям, такі як «Праця – трудове законодавство», «Підприємцям про самозахист під час перевірок», «Оформлення кутка споживача», «Новинки в системі оподаткування» тощо.

Тренерами та експертами організації розроблено більше двадцяти власних тренінгів, десятка стратегій соціально-економічного розвитку територіальних громад, розробляються  інвестиційні продукти, направлені на формування привабливого іміджу територій.  Бізнес консультанти допомагають підприємцям досліджувати ринок, складати бізнес плани та інвестиційні проекти, шукати інвесторів та партнерів.

Найбільшим досягненням організації є її працівники, які постійно дбають про зростання власного фахового та кваліфікаційного рівня, пройшли багато різноманітних навчань економічного та бізнесового спрямування за методиками США, Канади, Польщі, України. Більшість з них займаються науковою діяльність і є викладачами вузів. Кадрова робота організації направлена на поєднання адміністративної роботи з фаховою, роботу у сфері бізнес навчання та консультування.

На базі ГЦ «Ділові ініціативи» створені та працюють: Центр підтримки бізнесу, Інформаційна служба з питань підприємництва «Гаряча лінія», Локальний дорадчий центр, Центр європейської інформації, молодіжний центр.

Організація є активним членом ряду національних об'єднань та асоціацій, відповідних дорадчих структур при Івано-Франківській міській раді, обласній державній адміністрації та податковій державній адміністрації в Івано-Франківській області.

 

магазин DVD фильмов
Battlefield 4 Beta обзоры, тесты, новости